Polskie normy

Polskie Normy regulują wiele kwestii związanych z posadzkami, jak i podłogami drewnianymi. Szczegółowo są w nich opisane warunki wykonania posadzek- równość, wytrzymałość, twardość i wiele innych typowo specjalistycznych parametrów. Również podłogi drewniane mają swoje normy, które szczegółowo opisują wszystkie parametry drewna, jego gatunki i ich charakterystykę techniczną. Niestety prace parkieciarskie nie doczekały się do tej pory prawnie obowiązujących szczegółowych norm, które by jasno określały wszystkie kwestie i wątpliwości związane z ich odbiorem. Normy tutaj przedstawione określają charakterystykę klas 2 gatunków najbardziej popularnych w naszym kraju- dąb i jesion. Druga norma to wspólne wytyczne organizacji zrzeszających parkieciarzy- OSP i SPP, mam nadzieją, że wkrótce wejdą w życie w tej lub podobnej formie. Już dzisiaj są pewną wytyczną jak należy wykonywać odbiory usług parkieciarskich.

Norma

 

Normy wykonawcze na roboty parkieciarskie

BUDOMAX S.C.
Jarosław Antonowicz

 

Telefony:

 +48 605 330 318


e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zeskanuj wizytówkę:

strona firmowa budomax